plánuju

6. června 2009 v 19:16 | Tish |  Plánuju...
Plánuju zakoupení dalšího pejsánka. Důvod je takový , že bych chtěla začít chodit na cvičák a ani jeden z mých dosavadních pejsků na to nemá ani vhodné plemeno a ani věk. Také bych chtěla pořádat početnější výlety, a určitě pořádného hlídače. Byla jsem si jistá , že Německý ovčák bude nejvhodnější, ale doma jim tohle plemeno moc nevyhovuje ( a naše zahrada neni moc prostorná) , tak sme se shodli že nejlepší bude NĚMECKÝ BOXER. Toto plemeno mám velice ráda, a v rodině už snim zkušenost byla. Takže sháním fenku boxera, (do budoucna i kvuli štěňátkum) . Ještě ktomu najít zlatou, což jich je hodně,ale všude mají jenom kluky. Mě by žíhaná nevadila,ale to víte zakonný zástupce ,kterej to platí má slovo :D :D :D Ale až bude brigáda tak budu king :D No, sháním ,sháním ,ale je jich málo..Takže prosím, kdybyste někdo o nějakých ště
ňátkách věděl, tak mě kontaktujte, byla bych Vám hrozně moc vděčnááá.. Tak toto jsou méé plány, .

( + můj nový komentář, o 1 den později) = tak sem konečně uplatnila svoje slovo, a je všem jedno jestli fenečka bude žíhaná nebo zlatá .. no já jsem ráda, protože jednu dobu to vypadalo tak , že z celé téhle mé akce nakonec sejde.9.června.09 knám přibyla malá boxerka Maggie..Děkuji všem, kdo mi pomohli hledat :)

Omlouvám se CHS Goldie Red, že jsem si vypůjčila fotku jejich štěňátka. Doufám ,že se na mě nezlobíte a bude mi odpuštěno :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama