Aktuality

27. června 2009 v 1:17 | Tish |  Aktuality
Aktualita z 28.09=

Dnes jsme podnikli dlouhý výlet do Kladrub do hřebčína s Maggie :-) Bylo slunečno a přijeli jsme kolem 23 hodiny domů. Byl to pěkný výlet.

Aktualita z 27.6.09 =

Dnes jdeme na veterinu z Maggie, musí na očkování. Ale popravdě se mi vůbec nechce a věřim ,že Meg taky ne :D .. No co se dá dělat, nic mě nebaví a je mi smutno :-( achhh.. No když už tam budeme poblíž, chtěla jsem koupit psí pláštěnku, vypadá to , že když někam pujdeme vždy začně být slejvák, takže alespoň něco. Jsem ráda ,že se najde pár lidí ,které kynologie a tyhle věci celkově ještě zajímají. Napsali mi další čtenáři tohodle blog, a všem ji moc děkuju. Víte , mám asi 3 blogy - (zaměření na můj osobní život, deníky atd, druhý na zaměření na twilight,upíry,magiii a gothickou subkulturu a ten třetí je tenhle zvířecí. Je pravda, témata jsou v skutku jiná, ale taková já jsem :-). Ale plánuju uplně nový a mnohem důvěrnější. Zde píšu akorát má chovatelsko-vysniné události. Ale až na tohle zaměření budu mít vlastní web lepší vzhled, zde ho zveřejním.

Aktualita z 26.6.09 =

Mám strach jak to dopadne.
Zatím je aktuální psí výlet Karlštejn a možná i Radotínský les (znovu). Protože, je to tady nějaký rozkopaný a psi by neměli kde lítat. Taky plánuju nějak rozjet svůj osobní život, takže někam na večer. Ale tohle je kynologický blog a né divčí radovánky :D :D .... Pořád hledáme jestli je otevřený cvičák.

Aktualita z 24.6.09=

Ještě nevím,jestli mě pošlou do nemocnice kvůli trhání krčních mandlí (kdo zažil ,aď mi napíše do komentáře,hrozně se bojim :D ) . Protože bych ráda zjistila, jestli je v provozu cvičák na ořechu (nebo kdekoliv jinde , prázniny 2009) . Abych se zapsala do školy pro štěňata a něco malou Maggie naučila. Kvůli dlouhé nemoci , nevíme jaký pude prázninový plán. Asi to vypadá na psí výlety , kde zrovna plánuju Karlštejn !! Cca 20 km. A pak udělat jet autem alespoň na chatu se psi na moravu. Ale myslím,že když vše dobře dopadne moje (ted už 4 měsíční ) prázniny by mohli být akčnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama